Kontakt z radnymi

   Adresy e-mail  Radnych Rady Miejskiej w Gryfinie

1 Roland Adamiak roland.adamiak@gmail.com
2 Rafał Guga rafal.guga@wp.pl
3 Krzysztof Hładki khladki1@gmail.com
4 Leszek Jaremczuk leszek.jaremczuk@vp.pl
5 Łukasz Kamiński lukasz.kaminski95@wp.pl
6 Elżbieta Kasprzyk kela13@wp.pl
7 Jacek Kawka jacekkawka67@o2.pl
8 Zdzisław Kmieciak auto.komfort@wp.pl
9 Zbigniew Kozakiewicz mkozakiewicz5@wp.pl
10 Tomasz Namieciński tomnam@wp.pl
11 Marcin Para johnnie.w@wp.pl
12 Marcin Pazik pazikmarcin@gmail.com
13 Małgorzata Rubczak margo2122@wp.pl
14 Czesław Skonecki skonecki50@gmail.com
15 Janusz Skrzypiński januszskrzypinski@o2.pl
16 Ireneusz Sochaj sochaj@wp.pl
17 Zenon Trzepacz zenektrzepacz@tlen.pl
18 Bogdan Warda warda1@poczta.onet.pl
19 Małgorzata Wisińska marianna2904@wp.pl
20 Jolanta Witowska jolanta.witowska@gmail.com
21 Piotr Zwoliński piotrz76@poczta.fm
Za pomocą poniższego formularza kontaktowego można wysłać e-maila bezpośrednio.