UMiG - adresy e-mail

Wykaz skrzynek e-mail

Nazwa skrzynki Imię i nazwisko Stanowisko/
funkcja
Nazwa wydziału
burmistrz@gryfino.pl Mieczysław Sawaryn Burmistrz Miasta i Gminy
pawel.nikitinski@gryfino.pl Paweł Nikitiński Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy
tomasz.miler@gryfino.pl Tomasz Miler Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy
sekretarz@gryfino.pl Ewa Sznajder Sekretarz Miasta i Gminy
skarbnik@gryfino.pl Beata Blejsz Skarbnik Miasta i Gminy
organizacyjny@gryfino.pl Beata Ludwiczak Naczelnik Wydział Organizacyjny
zamowienia.publiczne@gryfino.pl Angelika Szulc Naczelnik Wydział Zamówień Publicznych
boi@gryfino.pl Olga Ostrówka Inspektor Wydział Organizacyjny
 - Biuro Obsługi  Interesantów
daniel.adamczyk@gryfino.pl Daniel Adamczyk Kierownik Referat Informatyki
ryszard.stempinski@gryfino.pl Ryszard Stempiński Główny Specjalista Referat Informatyki
kadry@gryfino.pl Anna Wójciak Inspektor Wydział Organizacyjny
gospodarka.komunalna@gryfino.pl Mariusz Tarka Naczelnik Wydział Gospodarki Komunalnej
inwestycje@gryfino.pl Mariusz  Andrusewicz Kierownik Referat Inwestycji

bartosz.boguski@gryfino.pl

Bartosz Boguski Naczelnik Wydział Inwestycji i Rozwoju
wybory@gryfino.pl Renata Kuryło Kierownik Referat Spraw Obywatelskich
bor@gryfino.pl Alicja Kowalska Kierownik Biuro Obsługi Rady
kryzys@gryfino.pl Andrzej Wiśniewski  Kierownik Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego
podatki@gryfino.pl Iwona Szymańska-Ciepłucha Naczelnik  Wydział Podatków i Opłat Lokalnych
usc@gryfino.pl Aneta Raciborska Kierownik Urząd Stanu Cywilnego
grzegorz.jastrowicz@gryfino.pl Grzegorz Jastrowicz Naczelnik    Wydział Edukacji i Spraw Społecznych
strazmiejska@gryfino.pl Roman Rataj Komendant Straż Miejska      
teresa.drazek@gryfino.pl Teresa Drążek Naczelnik Wydział Działalności Gospodarczej, Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami
audyt@gryfino.pl Anna Myśko Audytor Audyt Wewnętrzny
finanse@gryfino.pl Milena Świeboda Naczelnik Wydział Finansowo-Księgowy